kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30
18.00 (czas zimowy)
19.00 (po wielkanocny)

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00 (czas zimowy)
18.30 -19.00 (po wielkanocny)

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – Sobota

8.00 - 9.00
16.30 - 18.30

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

qqqqqqq„Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, Zbawcy moim, bo uczynił mi wielkie rzeczy i święte jest imię Jego!”

 

Zakończenie roku szkolnego, to bez wątpienia najbardziej wyczekiwany przez dzieci dzień roku. Po całorocznej pracy w szkole nastanie upragniony wypoczynek, czas wolny, niemalże magiczny czas lata. Wakacje to odpoczynek, zabawa i wyjazdy, ale też okazja do podziękowania za cały rok szkolny, w którym spotkaliśmy tylu wspaniałych ludzi i zdobyliśmy własną pracą nowe wiadomości, zdolności i talenty. Każdy z nas, tak jak dzieci i młodzież, czeka na wakacje. Okazją do podziękowania za łaski i dary, które otrzymaliśmy, była Msza święta na zakończenie roku szkolnego, która w naszej parafialnej wspólnocie odprawiona została 19 czerwca br. o godz. 9:00 dla dzieci Szkoły Podstawowej nr 27 i o godz. 10:00 dla dzieci Szkoły Podstawowej nr 21. Dzieci, rodzice, nauczyciele i katecheci dziękowali Bogu za czas pracy, prosząc jednocześnie o błogosławieństwo na czas wakacji. Pamiętajmy, że wakacje to czas wypoczynku fizycznego i psychicznego, ale od Boga nie chciejmy odpoczywać. Niech w tym czasie nie zabraknie codziennej modlitwy, niedzielnej Mszy świętej, świadectwa naszej katolickiej tożsamości. Na te wakacyjne drogi błogosław nam Drogi Jezu! Matko Najświętsza módl się za nami!

Ewelina Nawacka