STATYSTYKI

Licznik odwiedzin
1645703
Visit Today : 28
Visit Yesterday : 141
This Month : 5869
This Year : 5869
Total Visit : 1645703
Hits Today : 106
Total Hits : 698425
Who's Online : 1

OAZA i LSO zjednoczyły siły

OAZA i LSO zjednoczyły siły !

Nudna, przygnębiająca deszczową pogodą, jesienna sobota – nie ty razem! Ministranci i oazowicze w ostatni dzień tygodnia 22 X postanowili zjednoczyć siły i wspólnie w radości odpocząć po całym tygodniu nauki i pracy. Grupa prawie pięćdziesięciu osób wraz z ks. Rafałem i ks. Dominikiem udali się do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, do Dukli – do pustelni św. Jana, zaś w drodze powrotnej odwiedzili sanktuarium w Niechobrzu, gdzie czekały na wszystkich smaczne kiełbaski z grila.

            Początkowo wydawało się, że wyjazd będzie kompletną klapą. Jesienna słota nikogo nie napawała optymizmem. Jednak z czasem okazało się, że nic nie jest w stanie zakłócić wspaniałej atmosfery. Z czasem nawet deszcz, który padał do godzin południowych „stwierdził”, że nie ma co psuć dzieciakom wycieczki.

            Zgodnie z zasadą, mówiącą, że do celu wycieczki docierają wszyscy, którzy na nią wyruszyli, cała grupa dotarła na godzinę 18.00, aby pełni radości, przeżyć i sił powrócić do swoich domów. Te dwie wspólnoty z naszej parafii już wiedzą, że nikt nie ma z nas tego co mamy Razem.