kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30
18.00 (czas zimowy)
19.00 (po wielkanocny)

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00 (czas zimowy)
18.30 -19.00 (po wielkanocny)

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – Sobota

8.00 - 9.00
16.30 - 18.30

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

OAZA i LSO zjednoczyły siły

OAZA i LSO zjednoczyły siły !

Nudna, przygnębiająca deszczową pogodą, jesienna sobota – nie ty razem! Ministranci i oazowicze w ostatni dzień tygodnia 22 X postanowili zjednoczyć siły i wspólnie w radości odpocząć po całym tygodniu nauki i pracy. Grupa prawie pięćdziesięciu osób wraz z ks. Rafałem i ks. Dominikiem udali się do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, do Dukli – do pustelni św. Jana, zaś w drodze powrotnej odwiedzili sanktuarium w Niechobrzu, gdzie czekały na wszystkich smaczne kiełbaski z grila.

            Początkowo wydawało się, że wyjazd będzie kompletną klapą. Jesienna słota nikogo nie napawała optymizmem. Jednak z czasem okazało się, że nic nie jest w stanie zakłócić wspaniałej atmosfery. Z czasem nawet deszcz, który padał do godzin południowych „stwierdził”, że nie ma co psuć dzieciakom wycieczki.

            Zgodnie z zasadą, mówiącą, że do celu wycieczki docierają wszyscy, którzy na nią wyruszyli, cała grupa dotarła na godzinę 18.00, aby pełni radości, przeżyć i sił powrócić do swoich domów. Te dwie wspólnoty z naszej parafii już wiedzą, że nikt nie ma z nas tego co mamy Razem.