kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30
18.00 (czas zimowy)
19.00 (po wielkanocny)

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00 (czas zimowy)
18.30 -19.00 (po wielkanocny)

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – Sobota

8.00 - 9.00
16.30 - 18.30

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

Rekolekcje szkolne 7 – 8 marca 2019 r.

Szkoła Podstawowa Nr 27

Dzień I

Klasy I – III

7.30 – zbiórka w szkole, sprawdzenie obecności

7.45 – 8.35 – spotkanie z Gościem – sala gimnastyczna

8.40 – 9.00 – przerwa – II śniadanie (uczniowie pod opieką wychowawców – korytarze Ap, Bp)

9.00 – przejście do kościoła

9.30 – 9.50 – nauka rekolekcyjna – ks. Paweł Wójcik

9.50 – 10.25 – Msza św.

10.25 – przejście do szkoły

10.45 – przerwa oraz obiady (uczniowie jedzą obiady pod opieką wychowawców klas):

10.45 – 11.00 – Klasy: IIIA, IIIB, IIIC, IIID, II A, II B

            11.00 – 11.20 – Klasy: II C, II D, IA, IB, IC, ID

Po obiedzie uczniowie przechodzą na świetlicę

Klasy IV – V

9.00 – zbiórka w szkole, sprawdzenie obecności

9.15 – 10.05 – spotkanie z Gościem – sala gimnastyczna

10.05 – 10.25 – przerwa – II śniadanie (uczniowie pod opieką wychowawców – korytarze Ap, Bp)

10.25 – przejście do kościoła

10.35 – 11.15 – nauka rekolekcyjna – ks. Paweł Wójcik

11.15 – 12.10 – Msza św.

12.10 – przejście do szkoły

12.10 – przerwa oraz obiady (uczniowie jedzą obiady pod opieką wychowawców klas):

            12.10 – 12.20 – Klasy IV

            12.20 -12.30 – Klasy V

Po obiedzie uczniowie z klas IV przechodzą na świetlicę, a uczniowie klas V idą do domu.

Klasy VI – VIII

7.30 – zbiórka w szkole, sprawdzenie obecności

7.45 – 8. 15 – nauka rekolekcyjna w kościele – ks. Paweł Wójcik

8.15 – 8.55 – Msza św.

8.55 – 9.15 – przejście do Multikina

9.30 – 11.30 – seans – film pt.: Jak Bóg da. (90 min.)

11.30 – 11.50 – przejście do szkoły oraz obiady – po obiedzie uczniowie idą do domów (uczniowie jedzą obiady pod opieką wychowawców klas):

Dzień II

Klasy I – III

7.30 – zbiórka w szkole, sprawdzenie obecności

7.45 – 8.25 – spotkanie z ratownikami medycznymi WSPR – sala gimnastyczna

8.25 – 9.00 – spotkanie ze Szkołą Tańca GASIEK (pokaz) – sala gimnastyczna

9.00 – przerwa – II śniadanie (uczniowie pod opieką wychowawców – korytarze Ap, Bp) przejście do kościoła

9.30 – 9.50 – nauka rekolekcyjna – ks. Paweł Wójcik

9.50 – 10.25 – Droga krzyżowa

10.25 – przejście do szkoły

10.45 – przerwa oraz obiady (uczniowie jedzą obiady pod opieką wychowawców klas):

10.45 – 11.00 – Klasy: IIIA, IIIB, IIIC, IIID, II A, II B

            11.00 – 11.20 – Klasy: II C, II D, IA, IB, IC, ID

Po obiedzie uczniowie przechodzą na świetlicę

Klasy IV – V

9.00 – zbiórka w szkole, sprawdzenie obecności

9.15 – 9.45 – spotkanie z ratownikami medycznymi WSPR – sala gimnastyczna

9.45 – 10.15 – spotkanie ze Szkołą Tańca GASIEK (pokaz) – sala gimnastyczna

10.15 – 10.25 – przerwa – II śniadanie (uczniowie pod opieką wychowawców – korytarze Ap, Bp)

10.25 – przejście do kościoła

10.35 – 11.15 – nauka rekolekcyjna – ks. Paweł Wójcik

11.15 – 12.10 – Droga krzyżowa

12.10 – przejście do szkoły

12.10 – przerwa oraz obiady (uczniowie jedzą obiady pod opieką wychowawców klas):

            12.10 – 12.20 – Klasy IV

            12.20 -12.30 – Klasy V

Po obiedzie uczniowie z klas IV przechodzą na świetlicę, a z klas V idą do domu.

Klasy VI – VIII

7.30 – zbiórka w szkole, sprawdzenie obecności

7.45 – 8. 20 – nauka rekolekcyjna w kościele – ks. Paweł Wójcik

8.20 – 8.50 – Droga krzyżowa

8.55 – 9.15 – przejście do szkoły oraz przerwa na II śniadanie

9.30 – 10.30 – film w klasach (o pokonywaniu własnych ograniczeń, granic, o rozwoju własnym)

10.30 – 11.00 – spotkanie z ratownikami medycznymi WSPR – sala gimnastyczna

11.00 – 11.30 – spotkanie ze Szkołą Tańca GASIEK (pokaz) – sala gimnastyczna

11.30 – obiady – po obiedzie uczniowie idą do domów (uczniowie jedzą obiady pod opieką wychowawców klas)

REKOLEKCJE SZKOLNE: 7 i 8 marca 2019

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 21 w Rzeszowie

7 marca – czwartek

Klasy I – II

8: 00 – 8: 30 – spotkanie z ratownikami medycznymi WSPR – sala gimnastyczna

8: 30 – 9: 00 – spotkanie ze Szkołą Tańca GASIEK (pokaz) – sala gimnastyczna

9: 05 – wyjście do kościoła

9: 20 – 9: 50 – nauka rekolekcyjna, ks. Paweł Wójcik

9: 50 – 10: 25 – Msza święta

10: 25 – przejście do szkoły

10: 40 – II śniadanie

10: 50 – film z Internetu: „Blask tęczy”. Nieśmiały ośmiolatek zostaje adoptowany przez optymistkę, której mąż nie jest zachwycony wyborem żony. Film o wielkiej wrażliwości. Pokazuje jak człowiek potrzebuje człowieka.

12: 10 – Obiad

Po obiedzie uczniowie przechodzą na świetlicę lub do domu.

Klasy IV – V

9: 00 – zbiórka w szkole

9: 05 – 9: 35 – spotkanie z ratownikami medycznymi WSPR – sala gimnastyczna

9: 35 – 10: 05 – spotkanie ze Szkołą Tańca GASIEK (pokaz) – sala gimnastyczna

10: 05 – 10: 20 – II śniadanie

10: 20 – wyjście do kościoła

10: 35 – 11: 15 – nauka rekolekcyjna, ks. Paweł Wójcik

11: 15 – 12: 10 – Msza święta

12: 10 – powrót do szkoły

12: 40 – Obiady

Po obiedzie uczniowie przechodzą na świetlicę lub do domu.

Klasy VII, VIII, III Gimnazjum

7: 40 – zbiórka w kościele

7: 45 – 8: 15 – nauka rekolekcyjna w kościele, ks. Paweł Wójcik

8: 15 – 8: 55 – Msza święta

8: 55 – 9: 15 – przejście do Multikina

9: 30 – 11: 00 seans – jeden film do wyboru: „Kapitan Marvel”, “Green book” lub “Córka trenera”. Bilet: 12 zł.

11:15 – powrót do szkoły.

11: 30 – obiady

Po obiedzie uczniowie idą na świetlicę lub do domów.

8 marca – piątek

Klasy I – II

8: 00 – 8: 45 – pokaz na rolkach – p. Tomaka – sala gimnastyczna

8: 50 – 9: 05 – II śniadanie

9: 05 – przejście do kościoła

9: 20 – 9: 50 – nauka rekolekcyjna – ks. Paweł Wójcik

9: 50 – 10: 25 – Droga Krzyżówa w kościele

10: 25 – przejście do szkoły

10: 45 – film z Internetu: „Mój przyjaciel Smitty”. Nastolatek Ben sprawia olbrzymie problemy wychowawcze. Gdy jego kolejny wybryk trafia na wokandę sądową, matka postanawia odesłać chłopca do zrzędliwego dziadka Jacka. Na farmie, Ben zyskuje kompana w postaci sympatycznego i inteligentnego kundelka, który będzie mu towarzyszył w dostosowaniu się do nowych warunków. Po raz pierwszy w życiu, chłopak doświadcza prawdziwej przyjaźni, jednocześnie uczy się odpowiedzialności za swoje czyny.

12: 15 – Obiad

Po obiedzie uczniowie idą na świetlicę

Klasy IV – V

9: 00 – zbiórka w szkole

9: 05 – 09: 50 – pokaz na rolkach – p. Tomaka – sala gimnastyczna

10: 00 – II śniadanie

10: 20 – przejście do kościoła

10: 35 – 11:15 – nauka rekolekcyjna – ks. Paweł Wójcik

11: 15 – 12: 10 – Droga Krzyżowa w kościele

12: 10 – przejście do szkoły

12: 45 – obiady

Po obiedzie uczniowie przechodzą na świetlicę

Klasa VII, VIII, III Gimnazjum

7: 40 – zbiórka w kościele

7: 45 – 8: 20 – nauka rekolekcyjna w kościele – ks. Paweł Wójcik

8: 20 – 8: 50 – Droga Krzyżowa w kościele

8: 55 – przejście do szkoły

9: 15 – II śniadanie

9: 30 – film z Internetu: „Wicher”. Mika jest nastolatką, która nie otrzymuje promocji do następnej klasy. Rodzice postanawiają wysłać ją na wakacje do surowej babci, aby pomóc jej w pracach w stadninie. Dziewczynka początkowo sceptycznie podchodzi do nowego otoczenia, aż do czasu, kiedy jej uwagę przykuwa dziki ogier – Wicher. Zwierzę podobnie jak Mika, wydaje się być zagubiony i nieufne.

11: 15 – Obiady

Po obiedzie uczniowie idą na świetlicę lub do domów.

Program dla uczniów, którzy nie pójdą do kościoła:

7 marca – czwartek

8: 00 – 8: 30 – spotkanie z ratownikami medycznymi WSPR – sala gimnastyczna

8: 30 – 9: 00 – spotkanie ze Szkołą Tańca GASIEK (pokaz) – sala gimnastyczna

II śniadanie

Film z Internetu: „Mój przyjaciel Smitty”.

Lub „Mój biegun”

obiad

 

8 marca – piątek

8: 00 – 8: 50 – Bajka „Opowieść wigilijna” – KSM z parafii – sala gimnastyczna

II śniadanie

film z Internetu: „Wicher”.

Lub „Cudowny chłopak”

obiad