kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30
18.00 (czas zimowy)
19.00 (po wielkanocny)

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00 (czas zimowy)
18.30 -19.00 (po wielkanocny)

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – Sobota

8.00 - 9.00
16.30 - 18.30

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

Spotkania duszpasterskie „kolęda”

W bieżącym roku duszpasterskim, decyzją Księdza Biskupa Ordynariusza nie odbędzie się tradycyjna wizyta duszpasterska (kolęda). Zamiast odwiedzin duszpasterzy w Waszych domach, zapraszamy Was do naszej świątyni na dodatkową Mszę Świętą o godz. 19.00, która sprawowana będzie w intencji Waszych rodzin z udzieleniem pasterskiego błogosławieństwa.

Zapraszamy na modlitwę i wspólne kolędowanie w wyznaczonych dniach dla poszczególnych rejonów naszej parafii. Plan zamieszczony jest poniżej oraz KLIKNIJ TUTAJ. We własnych pojemnikach prosimy przynieść do świątyni wodę, która zostanie poświęcona i którą po powrocie do domu pokropicie Wasz dom. Została także przygotowana książeczka dla każdej rodziny z tekstem błogosławieństw w liturgii domowej.

Msze Święte o godz. 19.00 w intencji parafian
w ramach wizyty duszpasterskiej 2020/2021

Poniedziałek 28.12.2020 godz. 1900

Ulice: Południowa, Stoczniowców, Hutników, Betleja, Marynarzy, Czołgistów, Lotników, Saperów, Słodka, Miodowa, Dołowa, Nizinna.

Wtorek 29.12.2020 godz. 1900

Ulice: Ułanów 6 i 10, domy prywatne, Jesienna, Zimowa, Wiosenna, Czerwcowa, Lipcowa

Środa 30.12.2020 godz. 1900

Ulice: Mieszka I, Zwiadowców, Artylerzystów, Wytrwałych, Letnia, Sierpniowa, Armii Krajowej, Wrześniowa, Grudniowa, św. Michała Archanioła, Kwietniowa.

Poniedziałek 04.01.2021 godz. 1900

Ulice: Ossolińskich, Norwida, Orkana, Przybosia, Szymanowskiego, Struga, Pawlikowskiej -Jasnorzewskiej, Puszkina, Modrzejewskiej, Cytadeli Warszawskiej, Obrońców Helu, Hubala.

Wtorek 05.01.2021 godz. 1900

Ulice: Aleja Niepodległości, 7,9,11,13,15, domy ”szeregówki”,

Czwartek 07.01.2021 godz. 1900

Ulice: Aleja Krzyżanowskiego 14,16,18,26,28,30, domy prywatne.

Piątek 08.01.2021 godz. 1900

Ul. Rejtana 35,37,39,41,43,45

Poniedziałek 11.01.2021 godz. 1900

Ul. Paderewskiego1a,b,c,d,e,f,g,h,i

Wtorek 12.01.2021 godz. 1900

Ul. Paderewskiego 3a,b,c,d,e,f; 30a,b,c,d,e,f, domy prywatne