kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30
18.00 (czas zimowy)
19.00 (po wielkanocny)

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00 (czas zimowy)
18.30 -19.00 (po wielkanocny)

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – Sobota

8.00 - 9.00
16.30 - 18.30

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

SPOTKANIE REJONOWE DOMOWEGO KOŚCIOŁA I RODZINY RADIA MARYJA 20.09.16

SPOTKANIE REJONOWE DOMOWEGO KOŚCIOŁA I RODZINY RADIA MARYJA

We wtorkowy wieczór w naszej parafii miało miejsce spotkanie rejonowe Domowego Kościoła. Po Eucharystii o godz. 19:00 w Domu Parafialnym spotkali się animatorzy 13 kręgów z 7 parafii wchodzących w skład rejonu. Był czas na poznanie się i rozmowy, ponieważ w spotkaniu uczestniczyły nowe pary animatorskie. Po modlitwie i dzieleniu się słowem Bożym poruszono tematy związane z formacją w Domowym Kościele oraz przedstawiono najbliższe wydarzenia, które czekają Domowy Kościół. Spotkanie rejonowe Domowego Kościoła mam miejsce cztery razy w roku. Domowy Kościół to gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie założonego przez sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, pomaga małżonkom żyjącym w sakramencie małżeństwa czerpać z łaski i mocy tego sakramentu, uczy ich nim żyć i celebrować go przez całe życie (http://www.dk.oaza.pl/). Małżonków chętnych do wstąpienia do wspólnoty Domowego Kościoła zapraszamy do zgłoszenia się u duszpasterzy naszej parafii. Gdy chęć wyrazi odpowiednia liczba małżeństw, zostanie powołany nowy krąg.

Tego samego dnia po Mszy św. wieczornej przy odbyło się spotkanie Rodziny Radia Maryja, podczas którego podziękowano i pożegnano ks. Jakuba Nagiego, który pełnił dotychczas posługę wobec tej grupy parafialnej. Przywitano natomiast ks. Dominika Kiełba, który w tym roku będzie się nią opiekował. Rodzina Radia Maryja to wspólnota zrzeszająca słuchaczy i sympatyków Radia Maryja działająca przy parafiach za zgodą księży proboszczów. W naszej parafii liczy ona około 40 osób. Serdeczenie zapraszmy do włączenia się również w tę grupę parafialną.

{oziogallery 300}