kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30
18.00 (czas zimowy)
19.00 (po wielkanocny)

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00 (czas zimowy)
18.30 -19.00 (po wielkanocny)

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – Sobota

8.00 - 9.00
16.30 - 18.30

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

ZAKOŃCZENIE PRACY GRUP DUSZP. 22.06.2017

ZAKOŃCZENIE PRACY GRUP DUSZP. 22.06.2017

Idźcie i wypocznijcie nieco

              ZAK1 Wieczorna Msza święta w ubiegły czwartek miała wyjątkowo uroczysty charakter. Oczywiście przede wszystkim dlatego, że uroczyście zakończyliśmy oktawę Bożego Ciała udając się w uroczystej procesji na ulice naszego osiedla.

              Uroczysty charakter naszego spotkania płynął także z tą, iż zebrali się na niej członkowie wszystkich grup parafialnych, aby dziękować Bogu za dar całorocznej działalności i formacji. Całoroczną duchową pracę, chwile radości, licznych spotkań, wycieczek, pielgrzymek, rekolekcji, nabożeństw złożyliśmy na ołtarzu Pana, by pomnożył dobro jakie z nich się zrodziło w naszych sercach. To wszystko było bardzo potrzebne, bo zbliżało do Boga i do bliźniego, bo pomagało dojrzewać oraz dorastać do pełni chrześcijaństwa.

              ZAK2Podobnie jak w ubiegłych latach tak i tym razem rok pracy duszpasterskiej zakończyliśmy wspólnie pogodnym wieczorem Dopełnieniem uczty duchowej był grill obok budynku kościoła dla dzieci i młodzieży oraz taniec, zabawa i projekcja prezentacji przedstawiającej z humorem wydarzenia kończącego się roku, przygotowanej przez redaktorkę naszej gazetki „Michael” Dorotę Stopę.

              Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przez cały rok pomagali nam wzrastać w przeżywaniu wiary, zarówno duszpasterzom jaki i animatorom. Wszystkim życzymy dobrego wypoczynku „pod okiem” Bożej Opatrzności. Mamy nadzieję, że po wakacjach wrócimy wszyscy z nowym zapałem i nowymi siłami, by wspólnie kroczyć drogami wiary! Szczęść Boże!

Ks. Dominik