kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30
18.00 (czas zimowy)
19.00 (po wielkanocny)

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00 (czas zimowy)
18.30 -19.00 (po wielkanocny)

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – Sobota

8.00 - 9.00
16.30 - 18.30

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

Zaproszenie do duchowego pielgrzymowania podczas 43 Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę

43 Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę odbędzie się pod hasłem: „Niewiasto Eucharystii ucz świętowania”. Odbędzie się tradycyjnie od 4 do 13 sierpnia. Pielgrzymka odbędzie się na zasadzie sztafety. Mogą w niej wziąć udział w tym roku tylko przewodnicy i kilku księży.

Zachęcam do zapisania się do grupy duchowego pielgrzymowania na stronie internetowej: http://www.pielgrzymka.rzeszow.pl/

Duchowe pielgrzymowanie dla wielu z Was będzie ofiarą duchową. Rozumiem, że wielu pragnie pielgrzymować jak co roku do tronu Królowej Polski. Ponieważ tylko taka jest możliwość z powodu epidemii, zachęcam do modlitwy w ramach audycji z Radiem Via i uczestniczenia we Mszach świętych transmitowanych z Bazyliki oo. Bernardynów.

W poniedziałek, 10 sierpnia, o godzinie 18:00 – Mszę świętą przygotuje u oo. Bernardynów nasza Grupa św. Kazimierza. Będzie to także okazja do wspólnego spotkania.

Spotkanie organizacyjne i Msza święta za Pielgrzymów oraz Wasze rodziny będzie w katedrze rzeszowskiej, w niedzielę 2 sierpnia, o godzinie 15:00. Po Mszy świętej będzie można porozmawiać i otrzymać materiały związane z duchowym pielgrzymowaniem.

Co daje taka forma pielgrzymki?

Chodzi o to, aby mieć udział w duchowych owocach pielgrzymowania, modlić się i tworzyć wspólnotę naszej grupy. Jako przewodnik razem z innym kapłanem zamierzam przejść całą trasę. Jeśli ktoś czuje taką potrzebę – może przesłać mi emailem lub SMS swoje intencje. Będę się modlił przez 10 dni w drodze, a na Jasnej Górze odprawię Mszę świętą za Was i w Waszych intencjach.

Mój telefon: 503-847-472; adres email: cz.matula@gmail.com Intencje można przesłać do 3 sierpnia.

ks.Czesław Matuła
Przewodnik Grupy św. Kazimierza