
Sprawozdanie ks. Proboszcza – Wizytacja kanoniczna Parafii – 8.03.2026
Wizytacja kanoniczna parafii dokonywana jest co pięć lat. W dniu 8 marca br. w naszej parafii dokonał jej ks. bp Jan Wątroba, który wygłosił słowo Boże, udzielił sakramentu bierzmowania 77 kandydatom, spotkał się z grupami duszpasterskimi, odwiedził chorych w parafii, rodziny kapłanów i Siostry Służebniczki, umocnił w wierze i udzielił pasterskiego błogosławieństwa. Podczas wizytacji, na ręce ks. Biskupa, poszczególne grupy parafialne złożyły sprawozdania ze swojej działalności. Obszerne fragmenty sprawozdań, w miesiącach
26 czerwca 2026