STATYSTYKI

Licznik odwiedzin
1581169
Visit Today : 7
Visit Yesterday : 214
This Month : 4024
This Year : 25747
Total Visit : 1581169
Hits Today : 26
Total Hits : 459476
Who's Online : 1

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela Wielkanocny
Niedziela Miłosierdzia Bożego
11.04.2021

  1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Składka przeznaczona jest na Caritas diecezji rzeszowskiej. O godzinie 16:30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia.
  2. Za tydzień rozpoczynamy 13 Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania i rozważania Słowa Bożego.
  3. Trwając w radości paschalnej cieszmy się prawdą o zmartwychwstałym Jezusie i dzielmy się tą radością z naszymi najbliższymi. Dziękujemy za wszystkie życzenia składane i przysłane zarówno przez osoby prywatne jak i różne instytucje i urzędy.
  4. Od wtorku wprowadzamy na stałe Koronkę do Michała Archanioła przed mszą świętą. Chcielibyśmy zachęcić do wspólnej modlitwy, pisania próśb i podziękowań – a przedłużeniem modlitwy będą świece wotywne zapalane przed figurą naszego Patrona. Pierwszy wtorek miesiąca pozostanie nadal uroczyście celebrowanym Wieczorem Anielskim.
  5. W Środę o poprowadzenie modlitwy różańcowej prosimy Różę MB Królowej Pokoju.
  6. W czwartek zapraszamy na wspólny brewiarz o godzinie 18:40.
  7. W każdy piątek o godzinie 18:30 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z Koronką do Bożego miłosierdzia.
  8. W sobotę 16 dzień miesiąca. Po Mszach św. modlić się będziemy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  9. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy swoją pracą i ofiarami przyczynili się do uroczystego przeżycia Wielkiego Tygodnia i Świąt Wielkanocnych. Ofiara złożona przy Adoracji Krzyża na dzieła prowadzone przez Stolicę Apostolską w Jerozolimie wyniosła 3332 zł.
  10. Uczestnicząc w nabożeństwach prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Prosimy zajmować miejsca zachowując dystans. Pamiętajmy o zasłanianiu ust i nosa maseczkami. Dbajmy o dezynfekcję dłoni.