kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30, 18.00

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – pIĄTEK

16.30 - 17.30

W innych terminach

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

Droga Krzyżowa malowana muzyką organową

W piątek1 8 kwietnia o godz. 20:00 zapraszamy na Drogę Krzyżową malowaną muzyką organową, gdzie oprócz rozważań, będziemy kontemplować Mękę Jezusa Chrystusa przy dźwięku organów. Zabrzmią utwory takich kompozytorów jak J.S. Bach, oraz improwizacje nt. pieśni pasyjnych. Przy organach zasiądzie: Bogumiła Kutacha.

Bogumiła Kutacha ukończyła z wyróżnieniem PSM I st. w Kolbuszowej w klasie fletu mgr Doroty Wilk (2009-2013), ukończyła także z wyróżnieniem PSM I st. w Kolbuszowej w klasie saksofonu mgra Bogusława Pawełczaka (2013-2017). W 2021 roku ukończyła studia licencjackie na kierunku Instrumentalistyka w klasie organów dr. hab. Prof. UR Tomasza Zająca oraz studia licencjackie na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Jednocześnie uczennica PSM II st. w klasie organów dr. hab. Tomasza Zająca oraz uczennica PSM II st. w klasie śpiewu solowego dr. hab. Jacka Ścibora. Laureatka wielu konkursów o zasięgu ogólnopolskim i makroregionalnym m. in. I miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku, II miejsca na Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych w Krakowie, a także III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Organistów w Sanoku. Na co dzień jest organistą w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kosowach.