kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30, 18.00

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – pIĄTEK

16.30 - 17.30

W innych terminach

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

Dzień otwarty w radio Via

W niedzielę (29 maja 2022 roku) odbył się 'Dzień otwarty” Radia VIA. Zaproszono do redakcji radia wszystkich chętnych, by pokazać jak działa i jak tworzony jest program radiowy.

Wszyscy, którzy odwiedzili naszą diecezjalną rozgłośnię, mogli zobaczyć, jak powstaje program, porozmawiać z dziennikarzami i realizatorami, ale też spróbować swoich sił przed mikrofonem. Studio radia odwiedziła także młodzież z naszej parafii wraz z ks. Jakubem Oczkowiczem, którego możemy usłyszeć na antenie radia w każdą środę w ramach audycji „Dobre słowo”. W tym roku w ramach cyklu katechez o emocjach.

Działalność radia Via została przybliżona odwiedzającym studio między innymi przez ks. dra Jakuba Nagiego – naszego byłego wikariusza, który obecnie zajmuje stanowisko wicedyrektora Radia Via.

Podczas dnia otwartego zaprezentowano nowe studia, z których emitowany jest program radiowy – wyremontowane, dzięki wsparciu słuchaczy.