kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30, 18.00

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – pIĄTEK

16.30 - 17.30

W innych terminach

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

Rozpoczęcie pracy Domowego Kościoła w rejonie św. Michała

Domowy Kościół okręgu św. Michała Archanioła w Rzeszowie rozpoczął nowy rok formacyjny. Podczas Eucharystii pary animatorskie otrzymały świece – symbol Chrystusa obecnego we wspólnocie oraz zostali pobłogosławieni do posługi.  

Spotykają się w swoich domach raz w miesiącu, za każdym razem w innym. Tworzą 4-7 rodzinne wspólnoty zwane kręgami. Modlą się wspólnie, słuchają słowa Bożego, dzielą się życiem przy domowym cieście i łączy ich troska o rozwój duchowy ich rodzin oraz miłość do Kościoła. Nie łatwa droga zobowiązań i prób owocuje siłą wspólnoty, która pomaga w trudnych chwilach. Domowy Kościół to rodzinna gałąź ruchu Światło-Życie założonego przez sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. W wieczór archanielski nasz kościół gościł pary odpowiedzialne za poszczególne kręgi w rejonie. Siedemnaście małżeństw przyjechało, aby podzielić się doświadczeniami i z zaangażowaniem wejść w kolejny rok formacyjny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich małżonków, którzy chcieliby spróbować, co to jest Domowy Kościół. Więcej informacji można uzyskać u księży wikariuszy.

Siła Rodziny Kościoła płynie z Bogiem silnych rodzin.