STATYSTYKI

Licznik odwiedzin
1604916
Visit Today : 81
Visit Yesterday : 171
This Month : 4553
This Year : 49494
Total Visit : 1604916
Hits Today : 319
Total Hits : 545959
Who's Online : 2

Paderewiada 2021

Na naszym osiedlu tradycyjnie już jak co roku odbyła się „Paderewiada” czyli święto osiedla Paderewskiego. Tym razem jej data przypadła na 15 czerwca br. Organizatorzy przygotowali bogaty blok imprez zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Dla najmłodszych były: dmuchane zjeżdżalnie, zamki, trampoliny różnego rodzaju gry i zabawy, malowanie twarzy. Podobnie jak w ubiegłych latach w przygotowaniu i przeprowadzeniu „Paderewiady” wzięła udział parafia Św. Michała Archanioła – prowadząc blok zabaw dla tych młodszych i starszych.

Pomimo gorąca nikt nie zniechęcił się, by pieśnią i tańcem chwalić Pana Boga. To lokalne wydarzenie niezwykle integruje osiedle i parafię. Zużytą w czasie zabaw i tańców energię można było uzupełniać na bieżąco w bufecie, w którym nie brakowało napojów, lodów i gorących  kiełbasek z grilla. Wspólna zabawa i śpiew, były potrzebne wszystkim – po kończącej się jak ufamy pandemii. Oby nie tylko zostawiły miłe wspomnienia, ale wydały dobre owoce.  Ks. Proboszcz podziękował wszystkim uczestnikom zabawy. Wyrazy wdzięczności do mieszkańców Osiedla skierował Prezes Spółdzielni „Zodiak” Edward Słupek oraz Przewodniczący Rady Osiedla Józef Wisz.

Słoneczna pogoda, rozmaite atrakcje, wspaniała atmosfera sprawiły, że udział w „Paderewiadzie” będzie z pewnością dla wielu osób miłym wspomnieniem.

Zdjęcia TUTAJ.