kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30, 18.00

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – pIĄTEK

16.30 - 17.30

W innych terminach

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

Paderewiada 2022

W sobotę (11 czerwca 2022) na osiedlu Paderewskiego tradycyjnie jak co roku odbyła się „Paderewiada” czyli święto osiedla Paderewskiego. „Paderewiada” to doskonała okazja do dobrej zabawy oraz integracji mieszkańców osiedla Paderewskiego w Rzeszowie.  

Przy dobrej muzyce oraz licznych atrakcjach można spędzić miło czas w gronie rodziny i znajomych. Każdy znajdzie coś dla siebie. To także dobry czas, dla integracji naszej wspólnoty parafialnej. Dziękujemy Spółdzielni Mieszkaniowej Zodiak oraz wszystkim sponsorom, dzięki którym mogła odbyć się dobra zabawa.

Organizatorzy przygotowali bogaty blok imprez zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Dla najmłodszych były: dmuchane zjeżdżalnie, zamki, trampoliny różnego rodzaju gry i zabawy, malowanie twarzy. Podobnie jak w ubiegłych latach w przygotowaniu i przeprowadzeniu „Paderewiady” wzięła udział parafia Św. Michała Archanioła – prowadząc blok zabaw dla tych młodszych i starszych.

To lokalne wydarzenie niezwykle integruje osiedle i parafię. Zużytą w czasie zabaw i tańców energię można było uzupełniać na bieżąco w bufecie, w którym nie brakowało napojów, lodów i gorących kiełbasek z grilla. Wspólna zabawa i śpiew, były potrzebne wszystkim – po kończącej się jak ufamy pandemii.

Ks. Proboszcz podziękował wszystkim uczestnikom zabawy. Wyrazy wdzięczności do mieszkańców Osiedla skierował Prezes Spółdzielni „Zodiak” Edward Słupek oraz Przewodniczący Rady Osiedla Józef Wisz.

Słoneczna pogoda, rozmaite atrakcje, wspaniała atmosfera sprawiły, że udział w „Paderewiadzie” będzie z pewnością dla wielu osób miłym wspomnieniem.