kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30, 18.00

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – pIĄTEK

16.30 - 17.30

W innych terminach

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

Srebrny jubileusz Akcji Katolickiej

Akcja Katolicka Diecezji Rzeszowskiej obchodzi srebrny jubileusz. Uroczystości związane z 25-leciem jej funkcjonowania odbyły się w Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej.

W pierwszej części spotkania, ks. Biskup Ordynariusz wyraził wyrazy wdzięczności ks. Prałatowi Stanisławowi Poterze, który jest wieloletnim asystentem AK. Funkcję wice asystenta Akcji Katolickiej na szczeblu Diecezji Rzeszowskiej powierzono ks. Proboszczowi Michałowi Batorowi. W trakcie uroczystości wręczone zostały także okolicznościowe statuetki, które z rąk ordynariusza diecezji rzeszowskiej, bpa Jana Wątroby, odebrali zasłużeni działacze stowarzyszenia. Ks. prof. dr hab. Tadeusz Borutka z Uniwersytetu Papieskiego św. Jana Pawła II w Krakowie wygłosił okolicznościowy wykład.

W przezywanie liturgii włączyła się nasza parafialne schola św. Michała. Więcej zdjęć z jubileuszu Akcji Katolickiej w Galerii.