kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30, 18.00

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – pIĄTEK

16.30 - 17.30

W innych terminach

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

Torby Miłosierdzia Pełne 2022 – rozprowadzone.

Tegoroczna akcja „Torba Miłosierdzia Pełna” zorganizowana przez Parafialny Oddział Caritas dobiegła końca. Akcja charytatywna polegała na zrobieniu zakupów z artykułami spożywczymi z długim terminem przydatności i/lub artykułami chemicznymi, celem przekazania ich osobom najuboższym. Czas na krótkie podsumowanie. Podobnie jak w poprzednich akcjach, tak i w tym roku nasi Parafianie nie zawiedli i wykazali się dużą ofiarnością oraz chęcią wsparcia, tych którzy tego potrzebują, szczególnie w okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy za tak duże zaangażowanie.
Udało się zgromadzić i przekazać 23 Torby Miłosierdzia dla potrzebujących mieszkających na terenie naszej parafii. Dodatkowo trzy paczki z żywnością zostały ofiarowane dla potrzebujących na Ukrainie. Paczki przekazano na ręce Ks. Ivana Kaspriuk z Milołajeva z obwodu Lwowskiego.

Składamy serdecznie podziękowanie za dobre serce i hojność nie tylko dla naszych potrzebujących parafian, ale także dla Ukrainy, za dobro którym dzielimy się już nie pierwszy raz, bowiem w marcu br. w ramach akcji Pomocy Ukrainie – dzięki hojności naszych parafian, udało się zgromadzić i przekazać Ukrainie kwotę 35.220 zł.
Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy tak chętnie włączają się w różnego typu akcje pomocowe.