STATYSTYKI

Licznik odwiedzin
1677775
Visit Today : 150
Visit Yesterday : 152
This Month : 5052
This Year : 37941
Total Visit : 1677775
Hits Today : 582
Total Hits : 811432
Who's Online : 2

Wieczór Uwielbienia

Wieczór Uwielbienia wraz z bł. Karoliną przed Uroczystością Chrystusa Króla. W piątkowy wieczór przed Najświętszym Sakramentem z grupami młodzieżowymi Oaza Parafii Św. Michała Archanioła w Rzeszowie, KSM „Pod Dzidą” oraz zaangażowanymi w duszpasterstwo dorosłych adorowaliśmy Pana ponieważ, „konieczne jest również poświęcenie pewnego czasu tylko Bogu, w samotności z Nim(…). Kontemplowanie oblicza Jezusa, który umarł i zmartwychwstał, składa na nowo nasze człowieczeństwo, również z tego rozbitego przez trudy życia albo naznaczonego przez grzech. (Papież Franciszek).

Nasze spotkanie z Jezusem utajonym w najświętszym sakramencie wraz  bł. Karoliną  przeżywaliśmy szukając w naszym życiu cech świętości, które wymienia Papież Franciszek w adhortacji Gaudete et exsultate. Prośmy, dziś Jezusa, abyśmy dali się poprowadzić Jego słowom.

Chcesz być święty? Papież Franciszek podpowiada: „Elementem świętości jest modlitwa i adoracja. „Nie wierzę w świętość bez modlitwy(…). Odważę się zapytać: czy są chwile, kiedy stajesz w Jego obecności w milczeniu, pozostajesz z nim bez pośpiechu i pozwalasz, by na ciebie patrzył? Jeśli naprawdę twierdzimy, że Bóg istnieje, to nie możemy Go nie adorować, czasami w milczeniu pełnym podziwu, lub opiewać Go w świątecznym uwielbieniu.”
Oazowicze