kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30, 18.00

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – pIĄTEK

16.30 - 17.30

W innych terminach

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

Wymódl dobrą żonę i męża

Kochać i być kochanym!

  Duszpasterstwo Koła Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy Uniwersytecie Rzeszowskim zaprasza na Msze św. w intencji „Dobrego męża i żony”.

Pomysł modlitwy o dobrych małżonków  zrodziła się z pragnienia miłości, która jest największą i najważniejszą ludzką potrzebą. Propozycja takiej intencji modlitewnej wyszła od samych studentów, a Msze odbywają się teraz średnio co trzy miesiące. Najbliższa odbędzie się 19 stycznia, o godzinie 19:30 w kościele św. Krzyża, przy ulicy 3go Maja w Rzeszowie. Modlitwę poprowadzą studenci z Koła Akademickiego KSM. Homilię wygłosi ks. Jarosław Młodecki – wikariusz parafii św. Judy Tadeusza w Rzeszowie.

Zastanawiasz się gdzie znaleźć żonę lub męża? Znaleźć możesz wszędzie, wystarczy chcieć i odrobina zaangażowania. Jednak żeby zbudować trwałą relację potrzebne są mocne fundamenty. Dlatego będziemy się modlić prosząc Boga o wszystko co jest potrzebne w dobrej relacji. Chcesz się dowiedzieć co to jest?

Przyjdź. Środa 19 stycznia 2022. Godzina 19:30. Kościół Świętego Krzyża, ul. 3-go Maja. Rzeszów. Po mszy zapraszamy Cię na mały poczęstunek.  Zapraszamy!