kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30, 18.00

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – pIĄTEK

16.30 - 17.30

W innych terminach

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

Zjazd diecezjalny KSM i zaproszenie dla studentów

23 października 2021 r. w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym im. św. J. S. Pelczara w Rzeszowie odbył się Zjazd Diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej. Wzięli w nim udział przedstawiciele 42 oddziałów parafialnych. Podczas Eucharystii, której przewodniczył ks. Tomasz Ryczek, asystent diecezjalny KSM, miał miejsce obrzęd posłania i błogosławieństwa 22 nowych zastępowych i liderów diecezjalnych.

Jesteś studentem i mieszkasz w Rzeszowie? Ta informacja jest dla Ciebie  Zapraszamy na spotkania Koło Akademickie KSM przy Uniwersytecie Rzeszowskim Warto wkręcić się w koło – zwłaszcza po Covidowym bezruchu! Koło to propozycja dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas we wspólnocie, porozmawiać na tematy dotyczące wiary, ale i nie tylko. Dodatkowo duszpasterstwo akademickie KSM organizuje Msze św. z intencją o dobrego męża i żonę, a następnie potańcówkę, „Dobrą nockę” czyli wieczorowe rekolekcje adwentowe i wielkopostne oraz wyjazdy integracyjne w Beskid Niski. Spotkania dla studentów i straszych odbywają się w każdą środę o godzinie 19.00 przy parafii św. Krzyża w Rzeszowie (ulica 3-go Maja). Wejście do salki od ulicy Fircowskiego.
Więcej zdjęć w galerii.