kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30, 18.00

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – pIĄTEK

16.30 - 17.30

W innych terminach

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

Msza św. z prośbą o szczęśliwą sesję

W środę 22 czerwca, w kościele p.w. św. Krzyża w Rzeszowie odbyła się Msza święta z prośbą o szczęśliwy przebieg sesji. Organizatorami wydarzenia było Koło Akademickie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy Uniwersytecie Rzeszowskim.

Sesja egzaminacyjna na wielu uczelniach wyższych miasta Rzeszowa właśnie się rozpoczęła. Przed studentami czas intensywnego wysiłku intelektualnego. Zaproszenie do wspólnej modlitwy skierowane było do wszystkich, którzy pragną modlić się, prosząc o pomoc i błogosławieństwo od Pana Boga na czas egzaminów. Warto nie tylko przysiąść nad książkami i notatkami, ale także zadbać
o wsparcie duchowe.

Na zakończenie Mszy św. proboszcz tutejszej parafii – ks. prałat Władysław Jagustyn, wyraził radość z obecności studentów przy parafii, która przed laty była pierwszym ośrodkiem duszpasterstwa akademickiego w Rzeszowie. Podziękowania skierował również do księży: ks. Jakuba Oczkowicza oraz ks. Jarosława Młodeckiego, którzy przez minione dwa lata pełnili posługę asystentów w tejże wspólnocie.

Studentów oraz „post studentów” Koło Akademickie KSM przy UR zaprasza do wzięcia udziału w 45 Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w grupie studenckiej św. Kingi. Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie internetowej Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymki.