kosciol sw michala archaniola rzeszow

MSZE ŚW.

NIEDZIELA

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE

6.30, 18.00

SPOWIEDŹ

W DNI POWSZEDNIE

6.00 – 6.30
17.30 -18.00

W NIEDZIELĘ

Pół godziny przed każdą liturgią

NABOŻEŃSTWA

Pół godziny przed wieczorną Mszą św.

WTOREK

Koronka Uwielbienia Boga – ku czci św. Michała Archanioła

ŚRODA

Różaniec

CZWARTEK

Nieszpory

PIĄTEK

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu

WIECZÓR ANIELSKI

Pierwszy wtorek miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

Wtorek – pIĄTEK

16.30 - 17.30

W innych terminach

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kancelaria nieczynna: w uroczystość św. Piotra i Pawła (29 czerwca), w poniedziałki, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca.

Wakacje z Bogiem – połączenie urlopu z chwilą modlitwy

Po intensywnym roku pracy duszpasterskiej i dydaktycznej nadeszły zasłużone i długo wyczekiwane wakacje! Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przez cały rok pomagali nam wzrastać w przeżywaniu wiary, zarówno duszpasterzom jaki i animatorom. W czasie wakacji aktywność duszpasterska parafii wcale nie zanika. Zmienia tylko swoje miejsce i formę. Dzieci, młodzież i dorośli uczestniczą w różnego typu rekolekcjach i turnusach tzw. „Wakacjach z Bogiem”. To dobra propozycja na połączenie urlopu z chwilą modlitwy. Wakacyjny wypoczynek organizowany jest i prowadzony  między innymi przez naszych wikariuszy.

Wszystkim udającym się na wypoczynek życzymy bezpiecznego i owocnego spędzania czasu w gronie bliskich i przyjaciół. Nie zapominajmy o Bogu! Niech modlitwa, spowiedź i niedzielna Msza św. nie osłabną, aby wraz z ciałem wypoczęła także dusza. Mamy nadzieję, że po wakacjach wrócimy wszyscy z nowym zapałem i nowymi siłami, by wspólnie kroczyć drogami wiary!

Serdeczne pozdrowienia przesyłają uczestnicy Oazy w Błażkowej i Berdechowie, z rekolekcji Domowego Kościoła w Czarnej Sędziszowskiej oraz zgrupowania chóru parafii katedralnej. 

To dopiero początek wakacji. Wiele wydarzeń jeszcze przed nami. Kolejna wakacyjna relacja pojawi się już wkrótce!