STATYSTYKI

Licznik odwiedzin
1645706
Visit Today : 31
Visit Yesterday : 141
This Month : 5872
This Year : 5872
Total Visit : 1645706
Hits Today : 139
Total Hits : 698458
Who's Online : 1

Wypominki listopadowe

Kościół przeżywa i przypomina w listopadzie prawdę wiary o szczęśliwej wspólnocie świętych. W takim duchu możemy przeżyć cały ten miesiąc, w którym przez Słowo Boże przypominamy sobie cel naszego życia, a także powracamy do pytania o naszą wiarę w zmartwychwstanie umarłych, czyli w przyszłości znanej Bogu – każdego z nas.

Znakiem wiary w zmartwychwstanie, a także wyrazem miłości do wszystkich, o których pamięci nie chcemy jedynie przywoływać z wyblakłych zdjęć, lecz prawdziwie spotkać w domu Ojca w niebie, jest nasza modlitwa za zmarłych. Troska modlitewna o zmarłych jest czynem miłosierdzia względem każdego, komu chcemy okazać miłość za doznaną miłość. W ten sposób naśladujemy Jezusa Chrystusa, który wstawia się za każdym człowiekiem.

Dlatego zachęcamy do modlitwy za zmarłych. Miesiąc listopad tradycyjnie przeżywamy w takim duchu, podejmując ten uczynek miłosierdzia. Zachętą do modlitwy wspólnotowej za zmarłych niech będą wypominki.

Bliskich Waszemu sercu zmarłych polecanych w wypominkach będziemy omadlać w codziennej modlitwie różańcowej: poniedziałek-sobota o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30, a także w każdy piątek listopada odprawimy za nich Mszę Świętą.

Wypominki można przesłać przy pomocy formularza KLIKNIJ TUTAJ.