Jeżeli mieszkasz w naszej parafii,
jesteś na emeryturze, masz czas,
zawsze chciałaś, chciałeś malować,
szukasz dla siebie ciekawej aktywności,
chcesz poznać nowych przyjaciół,
napić się kawy
i twórczo spędzić czas, serdecznie zapraszamy.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu we czwartki od godziny 9.00 do 12.00, w domu parafialnym.
Koszt godziny zajęć uczestnika to cena biletu autobusowego.
Zgłoszenie udziału telefonicznie: 608 357 418.
Ilość miejsc ograniczona.
Zajęcia prowadzi: Jadwiga Hajduk – artysta malarz i nauczyciel.
Opiekun grupy malarskiej: Ks. Michał Bator

Więcej niż malarstwo: Niezwykła historia grupy „Pod Skrzydłami Anioła”
Prawdziwa sztuka nie tylko zdobi ściany – ona leczy duszę, łączy ludzi i daje siłę do życia. Już od dwóch i pół roku przy parafii św. Michała Archanioła działa charytatywna grupa malarska „Pod Skrzydłami Anioła”. Powstała ona z myślą o aktywizacji osób na emeryturze, jednak szybko stała się czymś znacznie większym niż zwykłym kursem plastycznym. Nasza mała rodzina Dla wielu uczestników te zajęcia to bezpieczna przystań. Przy kawie i domowym ciastku

„Pod skrzydłami Anioła”
W 2024 roku przy parafii św. Michała Archanioła, rozpoczęły się zajęcia malarsko-rysunkowe dla seniorów. Od początku ich celem była aktywizacja osób, które są już na emeryturze i chciałyby spróbować swoich sił w malarstwie. Badania naukowe dowodzą, że między innymi taka forma aktywności ćwiczy pamięć, zdolności manualne rozwija talent i pasję twórczą. Nie bez znaczenia dla uczestników jest to, że podczas zajęć nawiązują się wzajemne relacje, przyjaźnie, kontakty. Tworzymy taką małą wspólnotę,

Zajęcia artystyczne dla seniorów – rysunek i malarstwo
Jeżeli mieszkasz w naszej parafii, jesteś na emeryturze, masz czas, zawsze chciałaś, chciałeś malować, szukasz dla siebie ciekawej aktywności, chcesz poznać nowych przyjaciół, napić się kawy i twórczo spędzić czas, serdecznie zapraszamy. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu we czwartek od godziny 9.00 do 12.00, w domu parafialnym. Koszt godziny zajęć uczestnika to cena biletu autobusowego. Zajęcia prowadzić będzie: Jadwiga Hajduk – artysta malarz i nauczyciel. Zgłoszenie udziału telefonicznie: 608